شهید علی آقا معمار: یازدهم تیر 1336، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش محمدآقا، کارشناس املاک بود و مادرش فاطمه نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته اقتصاد درس خواند و دیپلم گرفت. به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت. هفتم فروردین 1361، با سمت فرمانده عملیات در سایت 5 شوش بر اثر اصابت گلوله به سینه و قلب شهید شد. مزار او در گلزار شهدای دارالسلام کاشان واقع است.

معمار علی فرزند محمد

 شهید علی معمار حسن آبادی: یكم شهریور 1343، درروستای حسن آباد از توابع شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش اصغر، کارمند آموزش و پرورش بود و مادرش شایسته نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته اقتصاد درس خواند و دیپلم گرفت. پاسدار رسمی بود. سال1362 ازدواج کرد و صاحب سه دختر شد. دهم دی 1373، با سمت مسئول قرارگاه جنوب در جلگه چاه هاشم ایرانشهر بر اثر اصابت گلوله هنگام درگیری با اشرار و قاچاقچیان شهید شد. سردار شهید علی معمار حسن آبادی، فرمانده عملیات تیپ 4 سلمان فارسی از لشکر 41 ثارالله و در سال های قبل تر هم فرمانده سپاه نیکشهر از سپاه دهم نبی اکرم (ص) استان سیستان و بلوچستان بوده اند. مزار او در گلزار شهدای حسن آباد واقع است.

معمار حسن آبادی علی فرزند اصغر

شهید علی معمار: بیست و هشتم مرداد 1343، در شهرستان کاشان چشم به جهان گشود. پدرش محمدآقا، نجار بود و مادرش عزت خانم نام داشت. تا اول راهنمایی درس خواند. نجار بود. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت. بیست و هفتم فروردین 1364، در سومار بر اثر سانحه رانندگی سانحه رانندگی شهید شد. مزار او در گلزار شهدای دشت افروز واقع است.

معمار علی فرزند محمد 2


برچسب ها: شهید علی معمار ، سردار شهید علی معمار ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات