"اهل کاشانم" بر اساس خاطرات امیر سرلشکر شهید غلامرضا طرق توسط انتشارات سوره سبز به چاپ رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع ناشران انقلاب اسلامی "منا نشر"، این کتاب به قلم محمد بداقی و در یازده فصل، به انضمام اسناد و تصاویر تدوین شده است.

در قسمتی از کتاب عنوان شده است:"در آسمان، پرنده ای اوج گرفته بود و به چپ و راست پرواز می کرد. دوست داشتم تا وسط آب بروم؛ ولی می ترسیدم که در حال خودم نباشم و با یکی از موج ها بروم و دیگر برنگردم. نه به خاطر خود یا خانواده ام؛ بیشتر برای مادر عزیزم. همین طور دراز کشیده بودم و فکر می کردم... تا به خودم بیایم، موج دریا تا کمرم را خیس کرده بود. به عقب دویدم. حالا دیگر چراغ خانه ها یکی یکی خاموش می شد. اسکله ای در چند صد متری من روشن و نمایان بود.

جایی که باید موتور را تحویل می گرفتیم، پادگان حمید بود. قرار بود من و جناب سروان طرق برویم. از گردان تا جاده خیلی راه بود. من بچه ی جنوب بودم و به گرما عادت داشتم؛ ولی این گرما طاقت فرسا بود. به جاده که رسیدیم، می خواستم وسط جاده بپرم و جلوی ماشین ها را بگیرم و بگم آقاجون ما را به پادگان حمید ببر. آخه گرما بیداد می کرد."
کتاب "اهل کاشانم" بر اساس خاطرات امیر سرلشکر شهید غلامرضا طرق ، با تیراژ 3000 نسخه، به همت انتشارات سوره سبز و با همکاری موسسه فرهنگی هنری اقلیم حکمت ایرانیان، به تازگی روانه بازار نشر شده است.برچسب ها: اهل کاشانم ، سردار شهید غلامرضا طرق ،

مراجع: مونانشر ، سبکبالان عرش ، انتشـــــارات ســـــوره سبــــــــــز ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic